Önce Taşımacılık ve Turizm / Turizm ve Seyahat
EXHİBİTİONS/FUAR HİZMETLERİ

Fuarlar, ürün ve hizmet üreticileriyle, tüketicilerin, belli bir zaman ve mekân dilimi içerisinde buluştukları bir pazar niteliği taşır. Bu sayede de hem satış hem de tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edilir. Bu bağlamda; Firmanızın fuar katılımcılarıyla tanışması, Hizmetlerinizin veya ürünlerinizin tanıtımı, Stand ziyaretçilerinin ağırlanması ve olumlu izlenimler edinmesi, konularında çözüm ortağınız olacaktır.

SPORTS/SPOR ORGANİZASYONLARI

Hepimizin tutkunu olduğu bir spor dalı hepimizin aşığı olduğu renkler bir takımız  haliyle vardır. Bazen sevinip bazen de üzülsek de ortada bir gerçek vardır ki hayatımızdan sporu çıkaramayız. Spor organizasyonlarının seyirciye ulaştırılmasının arkasındaki muazzam planlama, emek ve koordinasyonun olduğunun farkındasınızdır. Bizde içimizdeki bu spor tutkusunu yaptığımız organizasyonlarımız, sunduğumuz hizmetlerimiz ile ulusal ve uluslararası spor etkinliklerinin koordinasyonunda hizmet vermek için hem sporcularımız hem de izleyicilerimizin en iyi şekilde bu organizasyonda yer alması için çalışmaktayız. Kulüplerimize ve sporcularımıza başarılar dilerken seyircilerimize de spor yapmaya davet ediyoruz.

MICE

Günümüzde,  büyümeyi ve hedeflerine ulaşmayı amaç edinmiş şirketler, kongre, fuar, tanıtım, bayi toplantıları, eğitim etkinlikleri, yabancı şirket ziyaretleri, açılış etkinlikleri, motivasyon gezileri, festival ve şenlik gibi organizasyonlara bütçe ayırmanın olmazsa olmaz bir kural olduğunun bilincindedirler. Bir şirketin seyahat ve organizasyon ihtiyaçlarına çözüm ortağı olmaya, teknolojik alt yapısı ve operasyon kabiliyeti ile hazır, ana uzmanlık dalı "Organizasyon yönetimi" olan profesyonel bir firmayız. MİCE Konusundaki hedefimiz, şirketin operasyon konusunda enerjisini tüketmeden, misafirlerin ve organizasyon sahibinin sosyal İletişimlerine konsantre olmalarını sağlayarak, tüm olası aksaklıkların sorumluluğunu üzerimize alarak çözümlemesini en pratik yoldan yapmak.
Şirketler için çok önem arz eden yeni ürünlerin tanıtıldığı lansmanlar, bayiler ile iletişimin ve motivasyonun sağlandığı geziler, müşterilere tanıtım ve özendirme çalışmalarının yapıldığı fuarlar, şirketlerin geleceğini belirleyen toplantılar, organizasyon eksikliği ve çıkabilecek herhangi bir aksaklığa tahammülü olmayan organizasyonlardır. ÖNCE düzenleyeceği yurt içi veya yurt dışı organizasyonun da misafirinin isteklerini en ince detayına kadar planlar, deneyimli kadrosu ve operasyon ekibiyle organizasyonu sonuna kadar takip ile gerçekleştirir ve başarıya ulaşmasını sağlar.
 

 

              Copyright 2015 - Önce Taşımacılık ve Turizm Tic.Ltd.Şti. / Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz, Çoğaltılamaz.
Bize Ulaşın : 0 242 324 21 01
                                                 Adres : Altıntaş Mah. Özkarakoyunlular Cad. No: 302 / 1 07112 AKSU / ANTALYA     Telefon : 0 242 324 21 01     E-Posta : info@onceturizm.com