Önce Taşımacılık ve Turizm / Hakkımızda
ÖNCE TURİZM; Türkiye turizminin başkenti Antalya’yı merkez bölge seçerek 2008 yılında Antalya’da kurulmuştur.
DEYLEM TURİZM SEYAHAT ACENTASI  ünvanı ve 6098 belge numarasıyla, T.C. Kültür ve Turizm bakanlığına bağlı TURSAB üyesi A* grubu seyahat acentasıdır.

ÖNCE TURİZM;  M.I.C.E., TATİL VE SEYAHAT, UÇAK VE OTOBÜS BİLET, TRANSFER  HİZMETLERİ, FUAR HİZMETLERİ, SPOR ORGANİZASYONLARI ve TAŞIMACILIK HİZMETLERİ gibi uzmanlık gerektiren konularda, yaratıcı çözümleriyle Kurumsal, Özel şirket ve Kamu kurumlarına kaliteli hizmeti uygun fiyatlar da verme prensibiyle uzun süreli iş birliği sunmaktadır.


Vizyonumuz

Takım ruhu ile kusursuz hizmeti, mutlak başarıyı, mükemmelliği ve memnuniyeti hedefleyen etik değerlerden ve ilkelerinden ödün vermeden çalışan ve güven duyulan Yurt içi ve Uluslararası alanda tercih edilen bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Çağın gerektirdiği şartları ve sektörde trendlerini yakından takip eden ÖNCE TURİZM kurumsal bir kimlik ile kusursuz hizmet etmeyi kendine ilke edinmiş ve tüm projelerini kalite standartlarından ve etik değerlerimizden ödün vermeksizin sektörde fark yaratabilmek ve yüksek kalite de hizmet üreterek bu memnuniyetini gerçekleştiren dinamik yapıda bir kuruluştur.
Değerlerimiz
Hedefi doğru tespit ederek amaca yönelik hizmet vermek.
Planlama, Koordinasyon ve Gelişimine önem vererek özenli ve bilinçli çalışmak.
Organizasyonlarımıza çağdaş ve bilimsel yaklaşım ile çözümler üretmek.
Hizmetlerimizde yeni teknoloji ve teknikler kullanmak.
Dürüst, Güven ve Sorumluluk duygusunu taşımak.

ÖNCE GÜVEN, ÖNCE KALİTE, ÖNCE HİZMET ile bu önceliği beraber yaşayalım. 

 

              Copyright 2015 - Önce Taşımacılık ve Turizm Tic.Ltd.Şti. / Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz, Çoğaltılamaz.
Bize Ulaşın : 0 242 324 21 01
                                                 Adres : Altıntaş Mah. Özkarakoyunlular Cad. No: 302 / 1 07112 AKSU / ANTALYA     Telefon : 0 242 324 21 01     E-Posta : info@onceturizm.com